O nás

Firma BEKERA působí na trhu od roku 1997. Naší činností je výroba, prodej a pokládka zámkové dlažby, druhou naší specializací je pak výroba a odborná instalace plotových systémů. Pokládáme i jiné druhy dlažeb – jak betonových, kamenných, keramických, tak i z ostatních materiálů dle přání zákazníka. Naše nabídka co do rozsahu i kvality nabízeného sortimentu a služeb neustále vzrůstá. Svědčí o tom jak ekonomické údaje charakterizující dosavadní růst, tak i přehled referenčních staveb a dodávek, které na těchto stránkách vidíte.

JSME PROFESIONÁLOVÉ S JASNOU VIZÍ

Protože svoji specializaci nerozmělňujeme jinou činností podařilo se nám získat a realizovat řadu zakázek v jihočeském regionu bez jakýchkoliv reklamací, a proto si můžeme dovolit poskytovat 5 letou záruku na odvedenou práci a 10 letou záruku na dodaný materiál. O této skutečnosti nejlépe vypovídá položených několik tisíc m2 chodníků, parkovišť, zahradních chodníků, cest, vjezdů a podobně.

      Na všechny výrobky máme provedeny zkoušky na pevnost, mrazuvzdornost, odolnost proti soli atd. Chceme vám poskytnout ucelený přehled podnikatelských aktivit firmy zejména proto, abyste se na nás mohli obracet se svými požadavky a potřebami, a to s plnou důvěrou. Vám všem, kteří čtete tyto stránky, přejeme hodně obchodních úspěchů a těšíme se na budoucí spolupráci.