Betonové ploty

Betonové ploty

Klíčové vlastnosti

Kvalitní betonové ploty

Kvalita

Díky inovacím v technologii výroby jsme dosáhli naprosto minimální pórovitosti betonového plotu, naše ploty nereznou ani nepraskají pod vlivem extrémních povětrnostních podmínek… Zkrátka na naše ploty je spoleh. Aby ale nezůstalo jen u slov, tak dostanete záruku na dodaný materiál ve výši 10 let.

Variabilita vzorů

Individuální řešení

Naše ploty nabízí díky stavebnicovému řešení mnoho variant, navíc jsme otevření individuálním požadavkům – i Vy se s námi můžete architektem!

Bezpečí betonové ploty

Bezpečí

Betonové ploty spolehlivě ochrání váš pozemek před vniknutím nechtěných návštěvníků.

Soukromí

Soukromí

Betonové ploty působí protihlukově. Zároveň vás ochrání před zvědavými sousedy.

Realizace na klíč

Realizace na klíč

Ve stavebnictví se pohybujeme 26 let. Díky tomu se z nás stal tým fachmanů, kteří rozumí svému řemeslu. Navíc díky technickému vybavení, kterým disponujeme, Vám můžeme dopřát maximálního komfortu při realizaci „na klíč“. To znamená, že veškerý materiál sami dovezeme, odborně provedeme montáž betonového plotu, ujistíme se, že jste se vším spokojen(a) a nakonec vám hotovou stavbu předáme.

Zákazník

Vy

Vaše spokojenost je naší prioritou. Víme, že spoluvytváříme váš domov a uvědomujeme si tuto zodpovědnost. Protože jsme rodinná firma s dlouhodobou tradicí, tak máme k naší práci silný vztah a obzvlášť nám záleží na tom, abychom vám poskytli tu nejlepší službu. Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

Montáž betonového plotu

Nejen prodej, ale i montáž!

Betonové ploty nejen prodáváme, ale i montujeme! Náš montážní tým má dlouholeté zkušenosti s instalací plotových systémů. Dokážeme si poradit i s nepříznivými podmínkami pro výstavbu, např. příkré svahy. Montáž probíhá v následujících krocích:

Katalog

Vlastní výroba betonových plotů

Betonové ploty vyrábíme přímo v naší provozovně ve Zlivi. Díky tomu zabezpečujeme jak nadstandartní kvalitu produktu, tak i cenovou dostupnost, protože plotové dílce nemusíme dovážet.

V Bekeře klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce a za naší prací si stojíme. Proto již od našeho vzniku poskytujeme 5 letou záruku na odvedenou práci a 10 letou záruku na dodaný materiál.

Navíc u nás můžete vybírat ze dvou originálních vzorů a hned čtyř barevných kombinací.

Bekera sídlo provozovna Zliv

ZDARMA - Zaměření a vyhotovení nezávazné nabídky

V případě zájmu vám vyhotovíme nezávaznou nabídku zdarma. Stačí nás kontaktovat telefonicky, anebo přes email (jak je vám to pohodlnější). Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy.

Další možností je vyplnit poptávkový formulář, který jsme pro vás připravili níže. Do jednoho pracovního dne vás kontaktujeme s nezávaznou cenovou nabídkou.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Máte zájem o...
Barva plotu
Vzor plotu

Montáž a prodej betonových plotů jsme realizovali v těchto oblastech: České Budějovice, Třeboň, Český Krumlov, Týn nad Vltavou, Trhové Sviny, Jindřichův Hradec, Prachatice, Vodňany, Zliv, Hluboká nad Vltavou, Veselí nad Lužnicí, Borovany, Borek, Pištín, Netolice, Vodňany, Ledenice, Bechyně, Soběslav, Křemže a další