Dlažby

Dlažby

Klíčové vlastnosti

Kvalitní betonové ploty

Kvalita

Dlažbu odebíráme od předních českých výrobců BEST a B&BC.

Variabilita vzorů

Individuální řešení

Díky dlouholetým zkušenostem a tisícům metrů čtverečních položené dlažby jsme schopni vyhovět nejrůznějším přáním zákazníka. Pokládáme dlažby všeho druhu – zámková dlažba, pryžová dlažba, velkoformátová dlažba atd.

Realizace na klíč

Realizace na klíč

Ve stavebnictví se pohybujeme 26 let. Díky tomu se z nás stal tým fachmanů, kteří rozumí svému řemeslu. Navíc díky technickému vybavení, kterým disponujeme, Vám můžeme dopřát maximálního komfortu při realizaci „na klíč“. To znamená, že veškerý materiál dovezeme, provedeme výkopové práce, položíme dlažbu, ujistíme se, že jste se vším spokojen(a) a nakonec vám hotovou práci předáme.

Dům, město, obce

Pro jednotlivce i města

Naše služby poskytujeme jednotlivcům, firmám a městům a obcím. Velikost dlážděné plochy se pohybuje např. od cestiček, příjezdových cest, teras až po velká parkoviště nebo veřejné chodníky.

Prodloužená záruka

Záruka

Na provedené práce poskytujeme záruku v trvání 5-ti let, na materiál dáváme záruku 10 let.

Zákazník

Vy

Vaše spokojenost je naší prioritou. Víme, že spoluvytváříme váš domov a uvědomujeme si tuto zodpovědnost. Protože jsme rodinná firma s dlouhodobou tradicí, tak máme k naší práci silný vztah a obzvlášť nám záleží na tom, abychom vám poskytli tu nejlepší službu. Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

Pokládka

Zámková dlažba

Díky mnohaleté zkušenosti s pokládáním zámkové dlažby se z nás stal tým odborníků, který je schopen realizovat zakázky v krátkých termínech a zároveň ve špičkové kvalitě. Nabízíme vám komplexní dodávku požadovaných prací. Samozřejmě dáváme zákazníkovi prostor pro jeho návrhy a řešení. Zámkovou dlažbu nabízíme v plné šíři, tzn. dlažby, svahovky, obrubníky a tvarovky mnohých tvarů i barev.

Pokládáme i další druhy dlažeb, například velkoformátovou dlažbu:

Katalog

Materiál nám dodávají firmy BEST a B&BC, z jejichž katalogů můžete vybírat. V případě zájmu je samozřejmě možná pokládka i od jiných značek.

ZDARMA - Zaměření a vyhotovení nezávazné nabídky​

V případě zájmu vám vyhotovíme nezávaznou nabídku zdarma. Stačí nás kontaktovat telefonicky, anebo přes email (jak je vám to pohodlnější). Rádi s vámi zkonzultujeme vaše představy.

Další možností je vyplnit poptávkový formulář, který jsme pro vás připravili níže. Do jednoho pracovního dne vás kontaktujeme s nezávaznou cenovou nabídkou.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno
Máte zájem o...
Barva plotu
Vzor plotu